Działka 0.1294ha,Żdzary, gm. Goleniów.

Żdżary gm. Goleniów
Dodane: Czwartek, 16 Kwiecień, 2026  13:12
142 340 zł
110 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1294 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną, w
miejscowości Żdżary, gmina Goleniów, pow. goleniowski, woj.
zachodniopomorskie, o powierzchni 0.1294 ha, Rodzaj użytku PsV o
pow.0.1294 ha.
Dla niniejszej działki brak miejscowego planu zagospodarowania
przestrzennego.
Natomiast dla działki wydana została Decyzja o warunkach zabudowy z
03.2024r., dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego
jednorodzinnego.
Zabudowa wolnostojaca, max dwukondygnacyjna ( parter plus poddasze
użytkowe lub nieużytkowe).
Brak mediów. Dojazd do działki drogą gruntową.
Teren płaski, działka nie ogrodzona.
Brak wpisów w Dz.III i Dz IV Księgi Wieczystej.
Inwestycja zakupu niniejszej nieruchomości gruntowej,pod przyszłą
zabudowę.
Zapraszam.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie
najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane
nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************